slevoprojekt
Kategorie: webdesign

Dobrý den,

posílám návrh kategorie slev s kratším popisem.
http://folwik.net/sites/banan-slevoprojekt_05.html.


V kategorii pod hlavičkou bude vždycky napravo seznam všech kategorií. Dal bych tam tak 8, max. 10 kategorií, aby zůstal ten web pro uživatelé co nejjednodužší. Nalevo pak je název aktuální kategorie a její ikona. Ta bude pro každou kategorii jiná. Podobně to bude pro "Podle umístění". Napravo bude mapka ČR (jako odkazy) a nalevo zase název nějakého regionu a jeho ikonka (pro Ostravu třeba radnice, pro Prahu Pražský hrad, apod.). Ikony budou ve stejném stylu jako tato.

Podtím, vedle slev, jsou velké šipky, které slouží jako odkazy na předchozí a další stranu. Ty se budou pohybovat podle toho, jak bude uživatel scrollovat, aby měl tuto navigaci vždy po ruce. Pokud bude mít uživatel menší rozlišení (menší než 1024 na šířku), tak se ty šipky zobrazovat nebudou, aby nemusel používat horizontální scrollbar, zůstane mu jen klasická navigace stránek dole. Takle může v klidu prohlížet web třeba i na tabletu nebo něčem takovém.

Slevy v kategorii jsou barevně odlišeny:
oranžová - sleva, která ještě nebyla aktivována
zelená - už byla aktivována, ale stále se dá koupit
šedomodrá - sleva, která už proběhla (jen k náhledu jako historie slevy).
V případě, že bude u slevy více obrázků, budou se automaticky měnit a vpravo se zobrazí ty kolečka, které informují, který obrázek je právě zobrazen.

V hlavičce pak bude změněn ten název webu a nějak více prokreslen. Teď je tam jen, aby tam něco bylo.


--
S pozdravem


11.10.2010 10:34:38