38ad
Kategorie: ostatni

- lákačka na voliče co šetří
- šedé ekonomiky a přesunu jinam
- vyděláváš 5x více, platíš 5x více na daních
- neschopný sám svým vlastním úsilím dosáhnout nadprůměrného výdělku po kterém touží, tak už se těší na to, jak pan Paroubek sebere peníze tomu, kdo je pilnější, pracovitější, víc vydělává.
- jsi vzdělaný, schopný a pracovitý? ČSSD tě po zásluze potrestá!
- Z ciziho brat a rozdavat svym volicum? Z kapes druhych do kapes jinych?
- presun společností jinde (eurozony, danové ráje), nebudeme platit nic, vzorste nezamestnanost
- Kdy uz vy socani pochopite, ze ti "zli" podnikatele vam davaji praci a ty vase slavne jistoty! Bez nich tu budete mit statni sektor a nic vic!
- Ale spousta lidí si pak rozmyslí, jestli má cenu pracovat a nebo za méně peněz žát lepší život (bez stresu, bez zatěžující práce........)
nesmysl a populistický návrh", který uškodí českému hospodářství. "Toto opatření v žádném případě nikomu nepomůže. Nezvýší ani příjmy do státního rozpočtu, ani nepomůže české ekonomice. Vnímáme to jako čistě populistický návrh, který má přilákat určité politické straně více voličů, a to bez ohledu na tragické dopady, které to bude mít na české hospodářství,"

Krásné gesto. Přesně ušité na míru všem závistivým třicetikorunáčům.
Je to správné, je třeba trestat všechny bohaté, poněvadž podle socanů být bohatý je zločin


superhruba mzda (kolik nás ten člověk stojí) : 100 000
hruba mzda : 74 650
k výplatě: 53 492
státu celkově odvedeme : 46%

superhruba mzda (kolik nás ten člověk stojí) : 10 720
hruba mzda : 8 000
k výplatě : 7 120
státu celkově odvedeme : 34%
poplatky vynesly 2,6 miliardy korun,

Úspora zdravotních pojišťoven za prvních šest měsíců činí 3,4 miliardy - za léky se ušetřilo téměř 2,2 miliardy korun, na péči ambulantních specialistů 810 milionů. Důvodem je především snížení zbytečných návštěv lékařů a hospitalizací.

Zdravotnictví spotřebuje za rok zhruba 110 miliard korun.

Pojišťovny díky úsporám naplnily po mnoha letech rezervní fondy a mohou při nakupování péče lépe platit kvalitním zařízením.

Od začátku roku se výrazně zvýšil počet pacientů, kteří se léčí s nákladnými chorobami ve specializovaných centrech. Do nich se z úspor přesunulo 800 milionů korun.

Díky tomu se léčí například o 120 procent více žen s nádorem prsu. Jde i o lidi s Crohnovou chorobou, nádory hlavy a krku nebo o pacienty s Bechtěrevovou chorobou. "Ti lidé předtím nedostávali léčbu včas nebo nedostávali ty nejmodernější léky.


http://zpravy.idnes.cz/pul-roku-regulacnich-poplatku-vynesly-2-6-miliardy-dalsi-usetrily-p9j-/domaci.asp?c=A080911_112255_domaci_ban
http://radovan.bloger.cz/politika-penize/inteligentni-lide-voli-ODS
http://kalkulacky.idnes.cz/cr_kalkulator-ciste-mzdy.php?


19.6.2009 3:07:49